•  

    (021) 8794

  •  

    info@anp-co.com

 

گسترش بازار جهانی

اندیشه نگار پارس ارائه دهنده جهانی خدمات مشاوره، خدمات تحقیق و توسعه و راهکارهای نرم افزاری به صنعت مخابرات می باشد. ما از طریق مهندسین متخصص و حضور بین‌المللی خود، خدمات فنی استثنایی را به اپراتورهای شبکه تلفن همراه و فروشندگان مخابراتی پیشرو در جهان ارائه می‌دهیم.

Image

ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا هستیم که از نیازهای منحصر به فرد مشتریان خود فراتر می‌رود.با تیمی متشکل از کارشناسان ماهر داخلی و بین المللی درCare  Advanced، برنامه ریزی و بهینه سازی، پیاده سازی شبکه و راه حل های شبکه.

ارائه دهنده پیشرو خدمات پیشرفته Care برای محصولات Nokia، Ericsson،Huawei  و ZTE Network.

شرکت پویا و نوآور ما به طور مداوم در حال تکامل است و مجموعه ای جامع از خدمات  multi-vendor را به اپراتورهای تلفن همراه ارائه می‌دهد.

تعهد ما به تعالی، ما را در خط مقدم چشم انداز همیشه در حال تغییر مخابرات نگه می‌دارد. همچنین در تأمین نیازهای مختلف اپراتورهای تلفن همراه، تضمین عملکرد یکپارچه، عملکرد کارآمد شبکه و افزایش تجارب مشتریان برتری داریم.

Image
Image

ارائه خدمات قابل اعتماد و درجه یک به مشتریان خود، استفاده از فناوری های پیشرفته و بهترین شیوه ها برای بهینه سازی عملکرد شبکه، افزایش کارایی عملیاتی و حفظ مزیت رقابتی در بازار را در اولویت قرار می‌دهیم.

به طور مداوم توانایی‌های خود را گسترش داده و فناوری‌های نوظهور را برای ارائه راه‌حل‌های نوآورانه و مناسب به کار می‌گیریم، و به مشتریان خود قدرت می‌دهیم تا در صنعت ارتباطات راه دور پیشرفت کنند.

شریک قابل اعتماد، ارائه راه حل های Advanced Care، خدمات برنامه ریزی و بهینه سازی تخصصی، اجرای شبکه بی عیب و نقص و راه حل های قوی شبکه. رویکرد مشتری محور و تعهد ما به تعالی، ما را به دلیل ارائه نتایج و ایجاد شراکت پایدار با مشتریان ارزشمندمان شهرت داده است.

Image

شماره تماس

(021) 88552485-6