•  

  (021) 8794

 •  

  info@anp-co.com

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

امروزه صنعت IT و مراکز اطلاعاتی, به فعالین حوزه های مختلف امکان پردازش اطلاعات در مقیاس های بسیار گسترده ای را داده است لیکن هرگونه وقفه در عملکرد این مراکز و بدون پاسخ ماندن هزاران درخواست می تواند موجب لطمه خوردن به اعتبار سازمانی و ضرر های مالی جبران ناپذیر گردد. از اینرو وجود شبکه خدمات پس از فروش توانمند و کارآزموده برای ممانعت از بروز هرگونه نارسایی و آسیب در سامانه های فعال از شروط اساسی اطمینان به این صنعت و ارایه دهندگان خدمات آن است.

"اندیشه نگار پارس" با برخورداری از نیروهای متخصص و در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات فنی این قابلیت را دارد که همچون گذشته به مثابه چشمان همیشه بیدار شما مراقب صحت کارکرد و سلامت و ایمنی سامانه های IT  شما در قالب سرویس های زیر باشد.

خدمات پس از فروش

نقطه ثقل اعتماد مشتریان تا حد زیادی بستگی به قابلیت های بخش خدمات پس از فروش دارد. به همین دلیل این شرکت تلاش نموده تا مطابق با استاندارد های کیفی خود و با طراحی سامانه پشتیبانی و خدمات پس از فروش کارآمد, همراه همیشگی مشتریان خود باشد.

"ما همواره در کنار شما هستیم", تفاوتی ندارد چه مشکلی دارید و یا چه زمانی است؛ مهم این است که متخصصان شرکت آمادگی ارایه هرگونه خدمات فنی برای ایجاد آرامش و احساس اطمینان خاطر در شما را دارند.

خدمات این بخش طیف وسیعی شامل تعویض محصولات تحت ضمانت تا موارد ذیل را در بر می گیرد:

 • عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع برد های الکترونیکی[1]
 •  
 • ارایه کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع تجهیزات مراکز داده, اعم از سامانه های پردازشی و ذخیره سازی
 •  
 • عیب یابی و تعمیر کلیه تجهیزات شبکه و مخابرات
 •  
 • خدمات مربوط به بازیابی داده ها
 •  
 • عیب یابی و تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات راهکارهای نه گانه
 •  
 • ارایه سرویس هایی نظیرPM در شهرستان ها

خدمات پس از فروش اندیشه نگار پارس

نمایی از دپارتمان مجهز خدمات پس از فروش اندیشه نگار پارس

 

پشتیبانی7*24

این شرکت با درک حساسیت بالای ارایه خدمات به موقع پشتیبانی و نگهداری به مراکز IT, اقدام به تشکیل تیم های پشتیبانی  نموده که به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته طبق قراردادهای منعقده امکان اعزام به سراسر کشور را دارند. از سوی دیگر, کارشناسان معاونت فنی و پشتیبانی به صورت مراجعات ادواری و یا با درخواست شما از طریق تلفن و یا درخواست سیستمی(on line) بر چگونگی عملکرد سامانه های مستقر نظارت دارند.

خدمات تیم های عملیاتی سیار 7*24 شامل عیب یابی, تعمیر و یا تعویض قطعات و یا اصلاح راهکارهای موجود به منظور احیاء و پایدار سازی سیستم می باشد.

 

پشتیبانی هفت روزه و تمام وقت

نمایی از واحد پشتیبانی و فوریت های مراکز داده

پشتیبانی On Line

"اندیشه نگار پارس" در جدیدترین خدمت خود مبادرت به ارایه خدمات On Line به منظور رفع عیوب احتمالی و از راه دور نموده است. در این حالت مشتریان از طریق تماس تلفنی و یا سایت شرکت مشکل خویش را اعلام نموده و کارشناس مربوطه تلاش می کند تا نسبت به راه اندازی مجدد و پایدار سازی سامانه مزبور اقدام نماید.

برای استفاده از کاربرد دیگر این خدمت, متقاضی یا باید از مشتریان شرکت باشد و یا یک بار برای تعمیر تجهیزات خود به شرکت مراجعه کرده باشد که در این صورت می تواند از طریق سیستم مدیریت خدمات اندیشه نگار پارس و با اختصاص یک نام کاربری و رمز عبور وضعیت تعمیر دستگاه خود را نیز پیگیری نماید.

 

پشتیبانی تلفنی و آنلاین

نمایی از واحد پشتیبانی های تلفنی و آنلاین

 

[1] کارشناسان ما با بهره گیری از تجهیزاتی نظیر WarmPlate, BGA, Desolder Gun, SWIP Genarator, انواع Programmer و... قابلیت و امکان تعمییرات انواع بردهای موجود در ایران را دارا می باشند.

شماره تماس

(021) 88552485-6