•  

    (021) 8794

  •  

    info@anp-co.com

 

اجرا و پیاده سازی

این بخش از خدمات شرکت با توجه به سفارش مشتریان شامل دارای سه شکل و فرایند متفاوت می باشد:

پیاده سازی ساختار فیزیکی

در صورت تمایل و سفارش مشتریان, این شرکت آمادگی دارد تا به پشتوانه دانش تخصصی مهندسان معاونت پروژه و پشتیبانی زیر ساخت خود و طبق مختصات استاندارد های TIA-942 وBICSI  که شامل مقاوم ‌سازی بنا و مقاومت در برابر زلزله ‌،سیستم های تهویه هوا، سیستم اطفاء حریق، درب های ضد حریق و ضد انفجار، دوربین ‌های کنترلی، سیستم‌ های کنترل تردد، سیستم روشنایی، سیستم خنک کننده، سیستم برق شهری، UPS  و ژنراتور، چاه ارت، شبکه و ... می باشد , مبادرت به احداث ساختار فیزیکی مرکز داده مشتریان خود نماید.

"اندیشه نگار پارس" با اتکاء بر تجربه اجراء و پیاده سازی ساختار فیزیکی مراکز داده برخی از مهمترین سازمان ها و نهادهای بانکی و مالی دولتی و خصوصی و مراکز صنعتی که طی یک دهه گذشته نیاز به تغییرات کالبدی نداشته اند, مدعی است که با توجه به رعایت اصول امانتداری, ارتقاء کیفیت و آینده نگری همچنان مطمئن ترین انتخاب برای اجرای هرگونه ساختار فیزیکی مراکز داده می باشد.

 نصب و پیاده سازی مرکز داده

سفارش مشتری می تواند هم دربرگیرنده کلیه مراحل از اجراء زیر ساخت تا نصب و پیاده سازی یک مرکز داده باشد, یا در صورت آماده بودن زیر ساخت , صرفا شامل نصب و پیاده سازی مرکز داده با راهکارهای مد نظر و متناسب با مختصات سازمانی مشتری باشد. در هر دو شکل فوق, معاونت فنی و پشتیبانی شرکت با بهرمندی از تجربیات بیش از یک دهه ای متخصصان خود این آمادگی را دارد تا بر اساس راهکارهای نه گانه موجود و برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا مبادرت به پیاده سازی, نصب و پیکره بندی مرکز شما نماید.

پیکره بندی سفارشی

در شرایط مختلف سازمان هایی که برخوردار از مراکز داده می باشند, می توانند نیاز به پیکره بندی مجدد سامانه خویش داشته باشند. این شرایط می تواند ماحصل نیاز های جدید سازمانی, ضرورت استفاده از محصولات جدیدتر و یا هرگونه رخداد دیگری باشد. در چنین شرایطی معاونت فنی و پشتیبانی شرکت آماده است تا طبق سفارش شما بهترین خدمات پیکره بندی سفارشی را با توجه به راهکارهای مد نظر و مختصات مرکز داده موجود ارایه نماید.

اندیشه نگار پارس" با تکیه بر توان متخصصان خود و امکانات لابراتوار پژوهشی پیشرفته خویش آمادگی دارد تا نسبت به پیکره بندی انواع تجهیزات سخت افزاری High-end اقدام نموده و یا با فراهم سازی راهکارهای کاملا سفارشی و تست شده بر مبنای محصولات جدید تکنولوژیک و یا حتی، محصولات خارج از تولید سامانه شما را طبق نیاز های جدید سازمانی به روز رسانی نماید.

 

شماره تماس

(021) 88552485-6