•  

  (021) 8794

 •  

  info@anp-co.com

 

درباره ما

تاریخچه

با آغاز دهه 70 و سرعت یافتن سازندگی کشور، شرکت "اندیشه نگار پارس" نیز بنیان گذارده شد. تأسیس این شرکت در سال 1372 برخاسته از درك نیاز کشور به خدمات نوین انفورماتيك و بهره‌ مندی از فناوری های روز دنیا براي ارتقاء سطح بهره وري دستگاه ها و سازمان هاي تخصصی کشور در زمینه دانش IT بوده است.

"اندیشه نگار پارس" با هدف مشارکت فعال در زمینه تامین و تجهیز مراکز انفورماتيك، در گام نخست موفق به دریافت گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع و معادن وقت به منظور مونتاژ سالانه 1000 دستگاه سرور گردید.

طی دو دهه گذشته، علیرغم کليه تحریم هاي ناعادلانه وضع شده علیه ملت ایران، این شرکت همگام با توسعه فناوری اطلاعات در کشور, به عنوان يكي از فعالین بخش خصوصی، موفق گردیده تا با بررسی راهکارهای مختلف به همكاري با بزرگترین و تاثیرگذار ترین کمپانی هاي فعال در صنعت طراحی و ساخت مراکز داده پرداخته و نیازهای کشور در اين زمینه را در حد مطلوبی تامین نماید.

در واقع با تجدید حیات صنایع مختلف در نیمه دوم دهه 70 و اتخاذ راهبرد های نوین در دستگاه ها و سازمان های بخش خصوصی و دولتی و متعاقب آن نیاز به تولید و پردازش حجم انبوهی از اطلاعات, رویکرد های شرکت نیز مواجه با تغییرات اساسی گردید. این تغییرات با درک تحولات آتی در خصوص بانکداری نوین و آغاز به کار بانکداری الکترونیک ما را به سمت ارتقاء به منظور آمادگی برای طراحی و ساخت مراکز داده مدرن رهنمون ساخته و با توجه به همین عنصر آینده نگری بود که شرکت توانست خود را به عنوان یکی از نخستین فعالین در زمینه ساخت, طراحی و پیاده سازی مراکز داده در کشور معرفی نماید.

کمپانی هاي SUN، Oracle، Juniper، Cisco، EMC، HDS، IBM، HP و ... از جمله شرکت هايي بوده اند كه ما موفق شده ايم طی این سال ها از آخرین دستاوردهای تكنولوژيك و تجهیزات تولیدی آنها برای رفع نياز هاي دستگاه هاي دولتی و بخش خصوصی در راستای راه اندازی صدها مرکز فناوری اطلاعات استفاده نماییم و از اين طریق به پیشبرد بخش بزرگی از پروژه های ملی و با جلب اطمینان کامل در خصوص " كارايي، پایداری و اتکاء پذيري بستر ICT" ياري رسانيم.

چشم انداز

"اندیشه نگار پارس" در طول ربع قرن فعالیت خود، متناسب با تحول در ارائه خدمات و همچنین توسعه ابعاد شرکت با تحولات خاصي در ساختار سازمانی خويش مواجه شده است. سمت و سوي اين تغييرات كه در يك فرایند زمانی شکل گرفته است، مبتني بر رعايت اصول انعطاف پذيري سازماني، چابك بودن سازمان و ارتقاء كارآمدي در پاسخگويي به نياز هاي مشتريان بوده است.

اين شركت در چارت سازماني خود برخوردار از پنج معاونت فني و پشتيباني، معاونت پروژه و پشتيباني زير ساخت، معاونت فروش و بازاريابي، معاونت سيستم ها و روش ها و معاونت مالي و اداري مي باشد. هر يك از اين معاونت ها و مديريت هاي زير مجموعه آنها با توجه به شرح مسئوليت ها و وظايف خود در نهايت هماهنگي با يكديگر به كمك كارشناسان متخصص خويش به ارايه خدمات هر چه دقيقتر فني – علمي- مشاوره اي به مشتريان بالفعل و بالقوه شركت به صورت تمام وقت مي پردازند.

يكي از افتخارات " انديشه نگار پارس " به عنوان يكي از 10 شركت برتر كشور در ارايه تجهيزات مراکز داده و صنعت IT، برخورداری از نيروي انساني متخصصي مي باشد كه مدعي هستيم در تخصص خود بي همتا بوده و با توجه به دانش فني انباشته شده سازماني از قابليت هاي بي مانندي برخوردار هستند و اين واقعيتي است كه گستره بازار انديشه نگار پارس، رضايت مشتريان و دريافت تاييديه هاي مختلف ملي و دستگاهي مويد آن است.

خدمات و راهکار

"انديشه نگار پارس" اين افتخار را دارد كه بر اساس توانايي تخصصي همكاران خود، مي تواند از مرحله آغاز ورود به دنياي شبكه هاي ارتباطی و يا حتی تصور يك مركز داده به عنوان مشاور و سپس مجري پياده سازي انديشه ها و خواسته هاي شما با ارايه آخرين دستاورد هاي فناوري IT در كنار شما حضوري مداوم داشته باشد. این شرکت افتخار دارد تا اعلام نماید با برخورداری از یک لابراتور فوق مدرن این امکان را دارد تا با شبیه سازی وضعیت متقاضیان, محاسبات نیاز سنجی مد نظر را انجام داده و به برنامه ریزی برای پاسخگویی نیاز های آتی مشتریان خود نیز بپردازد. این واقعیتی است که ما چه مشاور شما باشيم و چه مجري باور هايتان و يا ناظر بر اجراي خواسته هايتان، آنچه برايمان اهميت دارد اين است كه "همراه امين"  شما باشيم.

" انديشه نگار پارس" با پشتوانه ربع قرن فعاليت تخصصي در حوزه مشاوره، طراحي و اجراي مراكز داده و مديريت عملياتي در اين حوزه آمادگي دارد تا خدمات خود را در چهار بخش خدمات پیش از فروش، فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و نیز آموزش در اختيار كليه دستگاه ها، سازمان ها، بانك ها، شركت ها، متقاضيان بخش خصوصي و فعالين حوزه High-Tech قرار دهد.

جایگاه شرکت

شرکت اندیشه نگار پارس ضمن دارابودن سابقه فعالیت و همکاری با سازمانهای متعدد با کسب بالغ بر شش رتبه ی یک از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور در زمینهشبکه داده­ های رایانه­ ای و مخابراتی ، تولید و ارائه رایانه غیر Main Frame، خدمات پشتیبانی ، ارائه و پشتیبانی سخت افزاری Main Frame ، امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعاتو ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای پایه، سیستم و ابزارها و همچنین با قرارگرفتن در لیست شرکت های منتخب جهت اجرای طرح ایمن سازی زیرساخت های حیاتی دستگاه های اجرایی کشور در قبال حملات الکترونیکی از جانب مرکز مدیریت راهبردی افتا ریاست جمهوری (امنیت فضای تبادل اطلاعات)توانسته است با ایجاد ظرفیت های لازم و توسعه فناوری و ارائه پشتیبانی پایدار و بهره ­گیری از تکنولوژی در بالاترین سطح مطلوب گام بلندی را در جهت افزایش رضایت مشتریان با توجه به فعالیت­های فعلی این شرکت به شرح ذیل بردارد:

 • ارائه مشاوره، خدمات طراحی و نیازسنجی در صنعت انفورماتیک و بانکداری الکترونیک
 •  
 • ارائه راهکار و تأمین تجهیزات فناوری های سطح متوسط (Midrange) و سطح بالا (High End)
 •  
 • ارائه راهکار و تأمین و پیاده سازی تجهیزات پردازشی جهت مراکز داده اصلی ،پشتیبان و بحران در سطح متوسط و پیشرفته کمپانی های HP،IBM و SUN
 •  
 • ارائه راهکار و تامین و پیاده سازی تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات جهت مراکز داده اصلی ، پشتیبان و بحران در سطح متوسط و پیشرفته کمپانی های HP،IBM،EMC،HDS، Quantumو ...
 • تأمین ، طراحی و پیاده سازی تجهیزات و ملزومات شبکه و امنیت(Cisco, Juniper, Fortinet ,F5, Safe Net)
 •  
 • تأمین تجهیزات، طراحی و پیاده سازی زیرساخت فیزیکی مراکز داده
 •  
 • تعمیر، نگهداری و پشتیبانی کلیه تجهیزات فوق الذکر بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته
 •  
 • پشتیبانی بیش از 16 مرکز داده بانکی و غیر بانکی در لایه های زیرساخت فیزیکی و تامین و پیاده سازی تجهیزات فعال
 •  
 • طراحی ،تامین تجهیزات مدیریت امنیت از قبیل HP ArcSight،IBM QRadar و Splunkو عملیاتی نمودن مراکز کنترل امنیت (SOC) و مراکز کنترل شبکه (NOC)
 •  
 • ارائه راه حل و تامین تجهیزات بانکی و خدمات نوین بانکداری الکترونیک و خدمات PSP
 •  
 • ارائه راه حل های جامع مبتنی بر کارت و تامین انواع کارت های PVC و PC اعم از کارت های هوشمند ، مغناطیسی و..
 •  
 • تامین انواع تراشه های تک و چند منظوره از شرکت های معتبر دنیا و ارائه نرم افزارهای مربوطه

شرکت اندیشه نگار پارس با استفاده از شبکه تأمین تجهیزات خود در دفاتر خارج از کشور توانسته است باعث ارتقاء فعالیتهای فعلی و گسترش فعالیتهای جدید همانند مدیریت امنیت اطلاعات، تجارت الکترونیک، رایانش ابری، سیستمهای مجازی سازی و غیره گردد و با انتقال فناوری روز به کشور و به ­کارگیری توان و تخصص فنی موجود، حضور و مشارکتی جدی در پروژه های ملی داشته باشد و بدین منظور مرکز داده خود را نیز تجهیز نموده است.

ارزش های اندیشه نگار پارس

بروز بودن

امنیت

کیفیت

بررسی بازار

بهترین پشتیبان

قیمت عادلانه

رضایت مشتری

دقت در جزئیات

بیش از ربع قرن تجربه در صنعت فن آوری اطلاعات

شماره تماس

(021) 88552485-6