•  

  (021) 8794

 •  

  info@anp-co.com

 

رویه های حفاظت

رویه های حفاظت (Privacy Policy)
حفظ حریم خصوصی کاربران:

مفتخریم که شما از بازدیدکنندگان این وب سایت هستید. این متن سیاست کلی ما در قبال حفظ حریم خصوصی کاربران را اعلام می دارد.

روشها و رویه های حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران:

اندیشه نگار پارس سه سطح اطلاعات کاربران را جمع آوری می کند:

 1. کاربران عادی و بازدیدکنندگان سایت که صرفاً از طریق برنامه های از پیش تنظیم شده بصورت کاملاً خودکار اطلاعات غیر شخصی شما از قبیل IP، کشور و سیستم عامل و غیره را برای برخی استفاده های آماری درون سازمانی جمع آوری می کند.
 2. کاربرانی که قصد استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان اندیشه نگار پارس را دارند، صرفاً ارائه اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و پست الکترونیکی بصورت خودکار در لیست اعضاء سایت قرار می گیرند و اندیشه نگار پارس از این اطلاعات جهت ارائه خدمات بهتر به این قبیل کاربران استفاده خواهد کرد.
 3. کاربرانی که جزو مشتریان ما محسوب می شوند. این کاربران با وارد کردن اطلاعات دقیق شخصی و تماس خود، ما را در ارائه خدمات بهتر و کامل تری یاری خواهند رساند.

  توجه: حق حفظ و استفاده نامحدود از کلیه اطلاعات جمع آوری شده در چهارچوب این رویه حفاظتی برای شرکت اندیشه نگار پارس محفوظ می باشد.
 • امنیت در وب سایت اندیشه نگار پارس در سطحی قرار گرفته است که از به سرقت رفتن اطلاعات و یا هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران جلوگیری خواهد کرد.
 •  
 • در صورتیکه هر یک از پیمانکاران و یا شرکای تجاری اندیشه نگار پارس باید به اطلاعات کاربران سایت دسترسی داشته باشند، چون بین اندیشه نگار پارس و این اشخاص توافق نامه های امنیتی جداگانه ای وجود دارد. این اشخاص نیز از ارائه این اطلاعات به دیگران منع خواهند شد و ملزم به رعایت این رویه امنیتی خواهند بود.
تغییر در رویه های حفاظت و امنیت سایت

با توجه به اینکه رویه های حفاظت این وب سایت ممکن است دستخوش تغییراتی شود، قطعاً قبل از اعمال این تغییرات، اندیشه نگار پارس مراتب را در وب سایت خود اعلام خواهد نمود تا به اطلاع کاربران برسد.

جمع آوری اطلاعات توسط وب سایتهای دیگر:

این وب سایت ممکن است به وب سایت های دیگر پیوند داده شود. اندیشه نگار پارس در مورد جمع آوری اطلاعات این وب سایت ها هیچگونه تعهدی ندارد و در این رابطه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت و کاربران خود باید در مورد رویه های حفاظتی اینگونه سایت ها مطالعه نمایند.

رویه های معرفی سایت:

در وب سایت اندیشه نگار پارس امکان معرفی این وب سایت به دوستان فراهم شده است. در صورتیکه کاربر بخواهد از این امکان استفاده کند، وب سایت اندیشه نگار پارس با دریافت ایمیل دوست شما، برای یکبار آدرس وب سایت را برای ایشان ارسال خواهد کرد و ایمیل این شخص به هیچ عنوان در بانک های اطلاعاتی این وب سایت درج نخواهد شد.

پرسشهای دیگر:

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس

(021) 88552485-6