•  

    (021) 8794

  •  

    info@anp-co.com

 

ماژول استوریج در سرور سینرجی

Image result for synergy storage

HPE SYNERGY D3940 STOARGE MODULE : 

ماژول استوریج سینرجی یک (Direct Attached Storage) می باشد که با ظرفیت 40 درایو (SFF) برای استفاده در فریم سینرجی 
(
HPE 12000 SYNERGY FRAME) طراحی شده و از طریق ماژول 12Gb SAS Connection حافظه در هم آمیخته ای (COMPOSABLE) برای حداکثر 10 ماژول محاسباتی در یک فریم سینرجی فراهم می کند.

با امکان انتخاب انواع مختلف drive ها بر روی یک ماژول استوریج می توان workload های متفاوتی را همزمان در کنار هم داشت. این ماژول از خانواده درایو های 12G SAS , 6G SATA HDD و SSD پشتیبانی می کند.

ماژول استوریج سینرجی با ترکیب با منابع محاسباتی و ارتباطی آماده پاسخگویی به طیف وسیعی از workload ها مانند os boot , database , file , web , media streaming و ... می باشد و برای مجازی سازی نیز (virtualization, network file sharing, clustering, and object storage) به اندازه کافی انعطاف پذیر است.

همان طور که اشاره شد ماژول استوریج در سینرجی از طریق ماژول 12Gb SAS Connection به ماژول های محاسباتی متصل می گردد. برای استفاده بهینه تر از  درایو های آزاد و موجود ، هر تعداد از درایو ها قابلیت ترکیب با ماژول های محاسباتی را دارا می باشند و تا 160 درایو SFF در قالب 4 ماژول استوریج در یک فریم سینرجی قابل نصب می باشد.

طراحی ماژولار SYNRGY D3940 STORAGE MADULE این امکان را فراهم نموده که در حین فعالیت دستگاه برای سرویس درایو ها و ... بدون ایجاد وقفه و مشکل خاصی برای سایر درایو ها شما ماژول را به بیرون از دستگاه بکشید و مجددا به داخل دستگاه برگردانید .

معماری این ماژول به گونه ای می باشد که قابلیت دسترسی و استفاده سریع از ذخیره ساز چه داخلی و چه از طریق کانال فیبر نوری را فراهم کرده است .

در ادامه تصاویری از قسمت های مختلف این ماژول را مشاهده خواهید نمود :

 Related image

 


شماره تماس

(021) 8794